Dzień Kobiet w Pałacu Prezydenckim - Wiadomości - KPP w Inowrocławiu

Wiadomości

Dzień Kobiet w Pałacu Prezydenckim

Data publikacji 09.03.2018

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda zaprosiła na spotkanie do Pałacu Prezydenckiego kobiety ze służb i formacji mundurowych. Garnizon kujawsko-pomorskiej Policji reprezentowała asp. szt. Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.

Wczoraj (08.03) w Warszawie w Pałacu Prezydenckim odbyło się wyjątkowe spotkanie Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy z kobietami ze służb i formacji mundurowych. Okazją był Międzynarodowy Dzień Kobiet. W szeregach czterech służb podległych MSWiA jest ponad 21 tys. kobiet-funkcjonariuszek. W Policji służy najwięcej kobiet bo 15 tys. 843.

Podczas uroczystego spotkania, na ktorym nasz garnizon reprezentowała asp. szt. Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu, nie brakowało życzeń i ciepłych słów skierowanych przez Pierwszą Damę oraz Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/155930,quotSprawy-bezpieczenstwa-przestaly-byc-domena-mezczyznquot-spotkanie-Pierwszej-.html

źródło - Oficjalna strona Prezydenta RP /MSWiA
foto - Marek Krupa - KGP

Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka