W domu założył plantację - Wiadomości - KPP w Inowrocławiu

Wiadomości

W domu założył plantację

Data publikacji 11.05.2018

Kryminalni z Inowrocławia zatrzymali 43-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków i uprawę konopi. Mężczyzna decyzją sądu trafił tymczasowo za kraty na miesiąc. Grozi mu kara od 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek (8.05.18) policjanci weszli do domu 43-letniego mieszkańca jednej z miejscowości pod Inowrocławiem. Funkcjonariusze pojechali po niego, bo unikał on kary 3 miesięcy zasądzonej za wcześniej popełniony czyn karalny. Podczas czynności kryminalni ujawnili, że mężczyzna posiada  w domu susz roślinny i 72 sadzonki konopi. Rośliny miały doskonałe warunki do wzrostu. Plantator w jednym z pomieszczeń postawił odpowiedni namiot, gdzie zamontował wentylatory oraz oświetlenie. Próbki roślin i suszu trafiły do policyjnego laboratorium, gdzie eksperci potwierdzili, że jest to marihuana.

 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj (10.05.18) policjanci doprowadzili 43-latka do prokuratury w Inowrocławiu wraz z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się i postanowił, że najbliższy miesiąc podejrzany spędzi tymczasowo w areszcie.

 

Autor: Michał Parzyszek
Publikacja: Michał Parzyszek