Wiadomości

Już tylko miesiąc do zakończenia II edycji konkursu „Przyjazny Dzielnicowy”

1 lipca mija termin zgłoszeń dzielnicowych do II edycji konkursu pn. „Przyjazny Dzielnicowy” ogłoszonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Przypominamy, że celem konkursu jest wyróżnienie dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zawodowym.

Zależy nam na wsparciu i docenieniu dzielnicowych wyróżniających się szczególną empatią, a także zaangażowanych w pomoc osobom w trudnych sytuacjach życiowych. Zgłoszenia do konkursu może dokonać osoba, instytucja lub organizacja i powinno ono dotyczyć indywidualnego dzielnicowego obecnie pełniącego służbę w jednostce Policji zlokalizowanej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Dzielnicowych można zgłaszać:
- drogą elektroniczną przesyłając zgłoszenie na adres e-mail: przyjazny.dzielnicowy@bg.policja.gov.pl.  
- listownie na adres: Wydział Prewencji, Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy Aleja Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz.

Zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko dzielnicowego,
- jednostka, w której służy zgłaszany dzielnicowy (nazwa i miejscowość),
- imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania, numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia, opis zdarzenia, problemu, działalności dzielnicowego na rzecz zgłaszającego lub społeczności lokalnej.

Zgłoszenia dzielnicowych można przesyłać do 1 lipca 2018 roku.

Zgodnie z regulaminem Komisja konkursowa zweryfikuje zgłoszenia do dnia 6.07.2018 roku. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 9.07.2018 roku na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.
Wręczenie nagród dla zwycięzców odbędzie się podczas Wojewódzkich Obchodów Święta Policji.


DZIELNICOWY
ROZWIĄZAŁ PROFESJONALNIE TWÓJ PROBLEM?

WYRÓŻNIA SIĘ SZCZEGÓLNĄ EMPATIĄ I ZAANGAŻOWANIEM  W  POMOC DZIECIOM, RODZINOM W  TRUDNYCH SYTUACJACH ŻYCIOWYCH.
 
Napisz do nas i zgłoś dzielnicowego do konkursu.

podkom. Adam Kumkowski

 

 

Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka