Wyjątkowo odznaczeni z okazji tegorocznego Święta Policji - Wiadomości - KPP w Inowrocławiu

Wiadomości

Wyjątkowo odznaczeni z okazji tegorocznego Święta Policji

Data publikacji 27.07.2018

Policjanci i pracownik Policji z Inowrocławia zostali odznaczeni podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji w kujawsko-pomorskiem. Wśród nich znalazły się trzy osoby z powiatu inowrocławskiego.

Wczoraj (26.07) w Toruniu odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji w kujawsko-pomorskiem. Miały one szczególny charakter, z powodu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystościach wziął udział Pierwszy Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr. Andrzej Szymczyk i Wojewoda Kujawsko-Pomorski Pan Mikołaj Bogdanowicz.

Z okazji tegorocznego Święta Policji, 120 policjantów i pracowników Policji w garnizonie kujawsko-pomorskim, odebrało medale i odznaczenia. Wśród tak wyróżnionych znaleźli się pełniący służbę i pracujący w Komendzie Powiatowej Policji w Inowrocławiu. 

Prezydent RP odznaczył Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę: asp. szt. Bogusława Domagałę i pracownika cywilnego Policji Panią Małgorzatę Kozłowską.

Natomiast Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznał Brązową Odznakę „Zasłużony Policjant”, kom. Tomaszowi Dankowskiemu.

Gratulujemy!

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka
  • kom. Tomasz Dankowski (pierwszy rząd-czwarty od prawej)
  • asp.szt.Boguslaw Domagala (pierwszy rząd-pierwszy od prawej)
  • Pani Małgorzata Kozłowska (pierwszy rząd-druga od prawej)