Podium dla policyjnej biegaczki - Wiadomości - KPP w Inowrocławiu

Wiadomości

Podium dla policyjnej biegaczki

Data publikacji 07.08.2018

Policjantka Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu, mł. asp. Anna Grecman w miniony weekend wzięła udział w Biegach Gąsawskich im. Gustawa Mądroszyka gdzie zdobyła miejsca na podium. To już X edycja tej imprezy. W jej ramach zawodnicy mogli zmierzyć się na kilku dystansach. Najdłuższa, 10 km trasa była także trasą Biegu Policjanta. Zwycięzcy wśród policjantów otrzymywali Puchary Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Komendanta Powiatowego Policji w Żninie oraz Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów Powiatu Żnińskiego.

Zawody zorganizowało Stowarzyszenie Sympatyków Gąsawy, OSP Gąsawa i Rada Sołectwa Gąsawa. Uczestnicy biegu mieli przed sobą niełatwe zadanie. Dziesięciokilometrowa trasa prowadziła trudnymi, terenowymi ścieżkami. Dodatkowo zmagania utrudniała temperatura i palące słońce. Nie odstraszyło to jednak uczestników, bo do mety dobiegła ich ponad setka.

Policjantka Wydziału Prewencji KPP w Inowrocławiu, mł. asp. Anna Grecman uzyskała czas 0:46:12 co dało jej III miejsce w kategorii Open wśród kobiet i I miejsce wśród policjantek. Zajęcie dobrego miejsca przez naszą koleżankę to nie dzieło przypadku. Funkcjonariuszka od lat poświęca się swojej pasji, jaką jest bieganie. Realizuje się podczas treningów i startu w zawodach na różnych dystansach, także półmaratonach. Teraz przygotowuje się do VIII Biegu Trzeźwości w Brzozie Bydgoskiej gdzie wystartuje na dystansie 10 km. W ramach tych zawodów będzie rywalizować w kategorii otwartej oraz mundurowej. Za Annę trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Autor: Michał Parzyszek
Publikacja: Michał Parzyszek