Wiadomości

Czekamy na Wasze prace do końca września! Nie przegap swojego udziału w bezpieczeństwo! Konkurs dotyczący KMZB. Zapraszamy do niego uczniów klas IV-VIII.

Trwa wakacyjny konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych powiatu inowrocławskiego pt. „Wiem co to Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – katalog zagrożeń, jak im przeciwdziałać”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas od IV do VIII szkół podstawowych z terenu powiatu inowrocławskiego. Włączamy w niego również rodziców i opiekunów.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu i  Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu.

Jego celem edukacja w zakresie podnoszenia świadomości, że warto wspólnie dbać o bezpieczeństwo, zapoznanie się dzieci, młodzieży oraz ich rodziców z policyjnym narzędziem jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz zagrożeń jakie można zgłaszać poprzez Mapę oraz zaprezentowanie właściwych zachowań polegających na niwelowaniu zagrożeń i wskazanie prawidłowych postaw.

POBIERZ REGULAMIN

 

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka

Pliki do pobrania

  • 807.5 KB