Ważne, by chcieć spędzać z sobą czas - Z życia Stowarzyszenia - KPP w Inowrocławiu

Z życia Stowarzyszenia

Ważne, by chcieć spędzać z sobą czas

Taką między innymi zasadą kierują się zrzeszeni w Stowarzyszeniu Rencistów i Emerytów Policji w Inowrocławiu. W marcu panowie zorganizowali spotkanie poświęcone paniom, z okazji ich święta.

Cenną w życiu wartością jest móc liczyć na kogoś, spotkać się i wymienić poglądami. Dlatego w statusie stowarzyszenia jest zapis, że warto do niego wstąpić, by nie być samemu, a razem jest po prostu łatwiej. Celem stowarzyszenia jest również organizowanie życia kulturalnego, wypoczynku i rekreacji dla swych członków. Dlatego doskonałą okazją ku temu był obchodzony w marcu Dzień Kobiet. Panowie zorganizowali ten dzień w sposób wyjątkowy, bo w miłym nastroju inowrocławskiej restauracji. Były życzenia, kwiaty i poczęstunek oraz mnóstwo uśmiechów, anegdot i wspomnień o służbie w mundurze i pracy, a także życiu.

- Z racji pełnienia funkcji Oficera Parasowego Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu, miałam okazję gościć tego dnia u przedstawicieli stowarzyszenia. Były to dla mnie chwile wyjątkowe, bo spotkania pokoleń, to bardzo ważna i cenna rzecz. Wiele od tak doświadczonych osób można się nauczyć. Dziękując za zaproszenie i symboliczny kwiatek życzę, by panie w stowarzyszeniu były zawsze tak samo uśmięchnięte, a panowie tak szarmanccy. Pozdrawiam. asp. szt. Izabella Drobniecka

zdjęcia: Jacek Sokołowski
SEIR Koło Terenowe przy KPP Inowrocław

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka